Kolmapäev, 19. oktoober 2011

Yay!

Täna siis oligi Väikese Tüdruku sünnipäev.

Just lõpetasime "Detektiiv Lotte" vaatamise kingituseks saadud DVD'lt :)

Nagu olin lubanud, äratasin ta juba 6.15 lastešampusega ja avasin selle täpselt nii nagu soovisin - muljetavaldava plopsu ja uhke aurujoaga, aga ühtegi loiku tegemata!!! :D
Arvan, et peaksin shampusepudelite avamisest endale karjääri kujundama :D

Rafaellod pistsime juba varem kinni, aga õnneks oli meil veel šokolaadikommikarpe.
Hommikust karpi hoiab lahti üks kingituseks saadud raamatutest...
Tänase erilise päeva puhul jalutasin lapsega hommikul kooli kaasa - nagu esimese klassi alguses pidevalt tehtud sai :) - päris armas oli! Väike Tüdruk ütleb, et ta kadestab siiani esimese klassi juntsusid, keda emme ära toob. Mulle endale meeldib ka, kui keegi minuga kaasa tuleb - kohe on vähem külm õues! :)


Ega ma muud talle eriti kinkinudki kui paar raamatut, DVD'd ja hästilõhnavaid vannitoavärke. Telefon sai ju ka ostetud...
Aga siin üks naljakas jänesenuustik!Väikese Tüdruku soovil ja õpetuse kohaselt tegime mahlajäätise-kuubikuid.
Kallasime jääresti apelsinimahla ja keerasime kile ümber - läbi kile sai torgata hambatikud, millest kinni sai hoida. Väga mõnus maius! :)

Siin üks piduline, kes mangub haledalt kõikekõikekõike, aga eriti midagi tegelikult ei taha - peale oma igapäevaste krõbuskite.

Kõik plaanitu läks korda ja oli tore - kahjuks olen nüüd ise haigeks jäänud ja ei saa taskurätti näo eest ära :S

2 kommentaari:

Skarabeus ütles ...

Milline armas väike maailm teil seal kõigil omavahel on.Ja see kasssss.:D(NO MA JU NÜÜDSEKS TEAN,ET TEDA ENAM POLE,AGA SIISKI)=läks lärmiks iseenesest!

karikate emand ütles ...

:)))

Jah, vaatan nüüd Sinu kommentaaride tõttu ka mõned vanad kassipostitused üle ja - oli ikka ilusake ja vahvake teine tõesti.
Aga mu allergia läks iga aastaga hullemaks, ja kui tööle läksin, läks kass peast segi ja kukkus pahandusi tegema - polnud midagi teha, tuli see väike röövel maale viia. Seal on ta suht õuekass.