esmaspäev, 25. juuli 2011

Päevake

Täna oli suisa sulnis päev: tavapärase koristamise ja söögitegemise kõrvalt jalutasin poodi ja ostsin Väikesele Tüdrukule sünnipäevaks või jõuluks kinkimiseks kaks DVD - ühel Vanemuise teatri muusikaetendus "Detektiiv Lotte" + CD lauludega ja teisel "The Last Airbender" või midagi sellist; viimast pidime kinno vaatama minema, aga ei jõudnudki; teatrietendusele võitis Väike Tüdruk mingisugusel konkursil piletid ja seal küll käisime; (ma varem pole praktiseerinud seda kingituste nii kaugele ette ostmist, aga sel aastal vist peab).
Ülejäänud päeva vedelesin voodis, lugesin oma paksust raamatust ingliskeelset Shakespeare'i ja vaatasin filmi Jane Austeni elust: "Miss Austen regrets". Mõlemad - nii raamat kui ka film - kõlasid väga kaunilt ja tegid mind õnnelikuks :)

Postituse aga teen vaid selle pärast, et Väike Tüdruk käis täna üksi õues jalutamas, korjas seal kimbu lilli ja tegi lilledest ja kassist toredaid pilte.
Siin need on:

Seda pilti ma pöörasin... et oleks suti pöörasem :p Voila! meie pikk-koib-küür-selg-kass! :DJa minu pildid Väikesest Tüdrukust Tiigriga:Kommentaare ei ole: