laupäev, 26. november 2011

Jäigi poolikuks...

Jõuluaeg on ukse ees ja meie tegime eile juba piparkooke. Mõtlesin esimest korda elus ka glasuuri teha proovida - tuhksuhkrut ostsin, aga sidrun jäi ostmata...
No pole hullu, arvata on, et teeme piparkooke nüüd igal nädalavahetusel, kuni uue aastani.

Tegin ka karussellküpsiseid, kuid pildistada jõudsin vaid enne ahju minekut...Nende küpsistega oli nagu muffinitegagi - kuni nad veel veidi soojad oli, leidis Väike Tüdruk, et need ei maitse talle ja rohkem pole neid mõtet teha. Aga kui ära jahtusid, siis korjas kohe pooled endale eraldi kaussi, et ööloomast issi neid öö jooksul ära ei kõbistaks :p

Alumisel pildil on Väikese Tüdruku näpu vahel voolitud piparkoogid: kassipea, päkapikumüts, lind, kala ja nahkhiir - viimane on tegelikult kahe vormi vahele jäänud riba...Aga täna viib Mees piiga sünnipäevapeole ja mina saan 3-4 tundi üksi kodus olla.
Eks ma koristan ja istun vannis selle aja :)

Homme aga lubasin ise Väikese Tüdrukuga kaasa minna - nad laulavad Raekoja platsil oma kooli mudilaskooriga 6 laulu - 1. advendi puhul.
Armas, ma arvan :)

2 kommentaari:

Anonüümne ütles ...

Mis kell nad laulavad? Tulen oma tüdrukut Tartusse võistlustele tooma ehk tuleks ka kuulama.
Ruth /Tartust "kiviga visata"/
p.s. Ja ajasid mulle nüüd piparkoogi isu pääle:P

karikate emand ütles ...

Jah, piparkoogiaeg on käes, eriti kui on laps majas :)

Nad laulavad pärastlõunal, 16.00...
Aga kui Sa sel ajal veel siin oled ja vaatama tuled, siis ma igaks juhuks täpsustan, et 'armas' ütlesin ma selle ettevõtmise kohta... Et see neil armsasti välja kukub, seda ma lubada ei saa :D... (teada on, et kui esinemine toimub väljaspool kooliruume, jätavad paljud lapsed tulemata ja kohale tulevad mitte parimad lauljad vaid kõige kohusetundlikumad - mõnel juhul võivad need kaks kategooriat muidugi kattuda :)...)