kolmapäev, 17. detsember 2014

Jõulurahu

Suures soovis jõule Igas Olulises Seltskonnas ja igatmoodi tähistada, on jõuludest kujunenud vaat et aasta kõige kiirem aeg. Mitme lapsega tööinimesed jooksevad laste ürituste ja töö-ürituste vahet, mõnel juhul on vaja neid ka korraldada aidata, seda enam, et jõulud on kõige sobivam aeg vabatahtlikuks tööks ja aitamiseks üleüldse. Kuduge kodututele villaseid sokke, keetke suppi, jookske sinna-tänna ja tundke selle kõige kõrval veel jõulurõõmu ja jõulurahu. Lisaks meeletud portsud reklaame, kus tootjad jõulukaartide kaudu tuletavad meelde, et neilt võiks midagi osta...

(Haa - hetkel näidataksegi Terevisiooni uudisteklippi sokikudumisprojektist!)

Täna saab VT pärast 4. tundi koolist ära, sest 15.45 algab Salemi kirikus kooriproov, 18.00 algab kontsert. Nii paljud trennilapsed hakkavad pea iga päev kell kaheksa õhtul või hiljemgi õppima - kusjuures enne seda pole nad mitte puhanud vaid agarasti tegutsenud! -, aga VT kool otsustas laululapsed poole päeva pealt tundidest ära lasta, et nad enne kontserti süüa ja õppida jõuaksid - nii kena! :)

Ja tänane lulla:

Kirikusse läheme - detsembrikuu on ju,
teel vette sülitame üle sillakäsipuu.
On kurgud salli mässitud, sest sakutab meid tuu-
lehoog ja sinihallis taevas paisub palliks kuu.

Tadaa! :D

/Palun luulesõpradel mitte solvuda :D, ma tõesti tean, et see pole luule, mida ma siin teen :D - aga see on ju lõbus! :)/Jõulurahupildike! :)

- izismile.com -

Kommentaare ei ole: