esmaspäev, 19. detsember 2016

Nananananaaa!

Ma olin natu mures selle pärast, et pean Emmakese juures veel kord Issakesega kokku saama, et need tõlked üle vaadata, aga eile õhtul Issake helistas, et tema kaks nädalat siin on täis ja ta sõidab täna hommikul Lääne-Virru tagasi.

Ma jäin lausa kokutama, et kuidas see aeg küll nii kiirelt lendas?

No ma olen tegelikult ikka arvanud, et detsember on aasta kõige lühem kuu - see kaob alati sellise kiirusega nagu tavaliselt 10 päeva...
Aga leppisime kokku, et ta tuleb täna minu ukse alt läbi ja ma suskan talle selle tõlke pihku.

Õnneks ta polnud sugugi solvunud, et ma varem ei 'ärganud'. Nad remontisid Emmakesega viimase kööki ja neilgi olid käed-jalad tegemisi täis, nii et polnud sugugi hullu, et ma sinna mõneks tunniks istuma ei läinud. Yay! :)
Tõmbasin täna hommikul oma kaamera fotodest tühjaks.
Kaardile mahub 16 fotot, aga õige harva on juhtunud, et sinna mahub rohkem.
Täna oli 19 fotot, näiteks.
Ja ma sain lõpuks aru, miks sinna mõnikord rohkem mahub: kui režiimiks valida "küünlavalgus", siis tuleb foto mahult väiksem ja neid mahub rohkem!
Tarkus tuleb tasapisi! :)
(See fotokas on mul ikka mõniteist aastat juba! :D)


Aga ma panen siis siia ka pilte, kuigi need on samad, mis alati, minu mõnusalt muutumatus elus! :)Esiteks, pärast Issakese ja Venna viimast külaskäiku tundsin vajadust oma juuksed maha lõigata.
Ta-daa!
Ise on väga raske nii lühikeseks lõigata, nii et olen väga rahul :)
Ja paarkümmend korda kiiremini saab, kui juuksuris - nemad seal muudkui naksivad ja naksivad... igast karvast käivad viis korda üle! :p


Siis muidugi mu päevikud:


päevikuid 'kaunistan' ma reklaambrošüüridest lõigatud piltidega! :D
... ja igapäevane lõunasöök:
kartul, roheline uba, kollane uba, porgand, brokoli, või ja sool.Ja millalgi pildistasin oma KonMari meetodi järgi organiseeritud sahtleid:

sokid-trussad


sahtel rohkem lahti ei käi, taga on veel retuusid ja sukapüksid.Ja puuvillased särgid:


Nende taga on mu juuksehooldusvidinad, mida kasutan ainult siis, kui juuksed on õlgadest lühemad ja veepudel, millega vett linna peale kaasa võtan.

Ongi kõik! :)

Kena alanud nädalat! :)

2 kommentaari:

Unknown ütles ...

Hahaaaa,mul tuleb jõulukingiks Marie Kondo raamat.Eka näis kui kaugele ma jõuan.Lugeda on mulle alati igasuguseid õpetusi meeldinud.

karikate emand ütles ...

Mul on ka kindlasti kavas seda hiljuti eesti keeles ilmunud raamatut lugeda! :) Varsti! :)