pühapäev, 3. jaanuar 2021

Salasosinad ...

 Ei saa jätkuvust lubada, kuid mul on nüüd selline vahe-astme-blog. See on tegelikult mõeldud põhimõtteliselt ainult päevikupiltidele, kuid vahel jutt kohe lendab suust, eks?!? :)

Ma ei tea, kas üleminek on sellesse blogisse, veel uuemasse blogisse või mitteblogimisse.

Teie lahkel kaasaelamisel teen seda, mis mulle iga päev õige tundub: blogin, ei blogi, blogin siin, blogin seal, blogin Iga Nurga Peal! :D Kui ikka itt tahab tulla, las ta siis tuleb - aga ega mina keelama või meelitama ei hakka :)

Armastan ennast piisavalt, et lubada endale lühike või pikk ebaselguse periood.

Armastan teid ja loodan, et te vajadusel lubate endale sama!

Hästi palju elutervet enesearmastust, mu imekallid!

💖💖💖

1 kommentaar:

Nira Shalom ütles ...

Tere, mina olen NIRA SHALOM, olen siin, et levitada seda head uudist kogu maailmale selle kohta, kuidas ma oma endise armastuse tagasi sain. Olin hulluks minemas, kui mu armastus mind eelmisel kuul teise tüdruku pärast maha jättis, aga kui ma kohtan sõpra, kes tutvustab mulle suurt sõnumitooja Baba Wale da Wisemani, rääkisin oma probleemist Baba Wale'ile, kuidas mu endine armastus mind maha jättis ja ka kuidas mul oli vaja saada tööd väga suures ettevõttes. Ta ütles mulle ainult, et olen jõudnud õigesse kohta, kus ma saan oma südamesoovi ilma kõrvalmõjudeta. Ta ütles mulle, mida ma pean tegema, pärast seda, kui see oli tehtud, järgmise 2 päeva jooksul helistas mulle minu arm telefoni teel ja andis vabandust, et elas mind enne ja ka järgmise nädala jooksul pärast seda, kui mu armastus mulle helistas. Andestust paludes kutsuti mind vestlusele minu soovitud ettevõttes, kui mul oli vaja töötada juhendajana. Olen nii õnnelik ja rabatud, et pean seda kogu maailmale rääkima, kuidas Baba Wale aitab mul täita oma südamesoovi. Baba Wale on igasuguste loitsude ja hea maagia spetsialist. Kui vajate abi, võtke ühendust Baba Wale'iga järgmisel e-posti aadressil: babawalewiseman01@gmail.com Whatsapp: +12544131991 Tänan mind hiljem